• 6. Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 7-11 Eylül 2022
Kalan Süre

Haberler

CNR, Asansör ihracatını şansa bırakmıyor!

Türk asansör sanayi için 2021 yılında İstanbul’da düzenlenecek tek uluslararası organizasyon olan CNR Avrasya Asansör Fuarı, sektörü tek çatı altında birleştirecek. Global ticaretin merkezi  İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuar, lider firmalarının yeni ürün ve hizmetlerine ev sahipliği yapacak. 
 
 
 
CNR Holding, Ticaret Bakanlığı’nın destekleyeceği fuarlar arasında olan CNR Avrasya Asansör Fuarı’nın ihracat oranlarını artırmak için işleri oldukça sıkı tutuyor. CNR, tanıtım ve pazarlama çalışmalarını Kuzey Afrika, Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nda aralıksız şekilde sürdürdüğü fuar için Türk fuarcılık sektörünün en büyük yatırımı BIA’yı da etkin olarak kullanıyor. 
 
CNR Holding’in en büyük sermayesi olan BIA - BÜYÜK VERİ’ye her gün yenilerinin eklenmesi ve güncel tutulması CNR Avrasya Asansör Fuarı’nın uluslararası ziyaretçi rakamlarına büyük katkı sağlayacak. BÜYÜK VERİ, sistem yatırımı, çağrı merkezleri, toplu e-mail ve toplu SMS gibi çoklu iletişim kanalları ile fuarın hedeflenen potansiyel ziyaretçilerine aralıksız bir şekilde ulaşıyor.