• 6. Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 7-11 Eylül 2022
Kalan Süre

Haberler

65 ülkeden alım heyetleri gelecek

Türk asansör sektörünün yeni tasarım, son teknoloji ve hizmetlerinin sergileneceği 5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı, İstanbul’un  en önemli asansör  fuarı olarak  organize edilecek. Global ticaretin merkezi İstanbul Fuar Merkezi’nde hayata geçirilecek fuar, şimdiye kadar sektör için düzenlenmiş en geniş kapsamlı alım heyeti organizasyonuna da ev sahipliği yapacak. Ticaret Bakanlığı’nın desteklediği alım heyeti organizasyonu ve CNR Holding’in düzenleyeceği hosted buyer programı ile fuara 65 ülkeden özel alım heyetleri getirilecek.  


 
Türk fuarcılık sektörünün en kapsamlı katılımcı ve alıcı datasına sahip olan CNR Holding, CNR Avrasya Asansör Fuarı’nın marka bilinirliği ve ticari kapasitesini artırmak için yurt dışı tanıtımlarına ise hız kesmeden devam ediyor. Liftex, Russian Elevator Week ve Interlift fuarlarında tanıtımı yapılan CNR Avrasya Asansör Fuarı için CNR Holding’in Dubai ve Londra ofislerinin yanı sıra özel anlaşmalarla yetkilendirilen 78 uluslararası acente de aralıksız bir şekilde çalışıyor.

Almanya asansör sektörünün en önemli STK’ları ve asansör tedarikçilerinin ticaret yapmak için geleceği fuarı, ABD Ulusal Asansör Müteahhitler Birliği de ziyaret ederek fuar katılımcılarına ürün siparişi verecek. Orta Doğu, Doğu Avrupa, Orta Asya, Kuzey Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerinin asansör, yedek parça ve teknik hizmet ihtiyaçlarını karşılayacak olan fuar Türkiye’nin dört bir yanından alım gruplarına da ev sahipliği yapacak.