• 5. Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 1-4 Aralık 2021
Kalan Süre

Haberler

CNR Avrasya Asansör Fuarı Almanya'da tanıtıldı

İstanbul'daki tek uluslararası asansör, yürüyen merdiven ve teknoloji fuarı olan CNR Avrasya Asansör Fuarı'nın yurt dışı tanıtım ve pazarlama çalışmaları bu defa Almanya'da gerçekleşti. CNR Holding'in yurt dışı pazarlama ve satış ekibi tarafından yürütülen fuarın tanıtımları, İnterlift'te yer alan çok sayıda katılımcı firma, uluslararası ziyaretçi ve dernek üzerinden yapıldı. Ayrıca fuar esnasında 10 binin üzerinde broşür ve davetiye dağıtıldı.

İnterlift'in uluslararası katılımcıları tarafından yoğun ilgi gören CNR Holding ekibi, CNR Avrasya Asansör Fuarı için çok sayıda firma ile katılımcı sözleşmesi imzaladı. Almanya asansör sektörünün en önemli STK'ları ve asansör tedarikçileri ile ziyaretçi görüşmeleri de gerçekleştiren CNR Holding, fuara başta Almanya olmak üzere 65'in üzerinde ülkeden özel alım heyetleri getirecek.Katılımcıları için eşsiz ticari fırsatlar sunan 5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı'nın yurt dışı tanıtım faaliyetleri CNR Holding'in Dubai ve Londra ofislerinin yanı sıra özel anlaşmalarla yetkilendirilen 78 uluslararası acente aracılığı ile de aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Asansör sektörünün yeni tasarım, son teknoloji ve hizmetlerinin sergileneceği 5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde, organize edilecek.