• 6. Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 7-11 Eylül 2022
Kalan Süre

Haberler

Asansör ticareti Aralık'ta kaldığı yerden devam edecek

Dünya yapı sektörünün en büyük buluşlarından ve vazgeçilmez tamamlayıcılarından biri olan asansör ve yürüyen merdiven sanayi, Avrasya’nın en büyük ticaret platformu Avrasya Asansör Fuarı’nda uluslararası alım heyetleri ile buluşacak. Toplu yaşam alanlarının ve iş dünyasında hayatı kolaylaştıran asansör sanayi, fuarcılık sektörünün lider firması CNR Holding tarafından düzenlenecek olan CNR Avrasya Asansör Fuarı ile ticarete kaldığı yerden devam edecek.

CNR Holding, 40’a yakın ülkeden, 3 bin 500’ün üzerinde online bilet satışını gerçekleştirdiği CNR Avrasya Asansör Fuarı’nın özellikle yabancı alıcı rakamını artırmak için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. İç piyasadaki kamu ve özel sektör temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği fuarın bu yıl yabancı alıcı rekoru da kırması bekleniyor.

 

Lider firmalar tarafından üretilen teknoloji ve tasarım harikası asansörleri uluslararası asansör pazarının beğenisine sunmak olan Avrasya Asansör Fuarı, 01-04 Aralık 2021’de,  İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.