• 6. Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 7-11 Eylül 2022
Kalan Süre

Haberler

Global asansör sanayi Avrasya Asansör’de buluşacak

Asansör sektörünün tasarım ve hizmetlerinin sergileneceği CNR Avrasya Asansör Fuarı, katılımcı firmalara sağladığı geniş network imkanı ile kapılarını 2021’de daha güçlü açacak. Uluslararası nitelikte olan Avrasya Asansör Fuar, asansör sanayisinin rekabet ve marka gücünü gösterdiği bir platform olarak öne çıkacak.

 

Sunduğu iş fırsatlarıyla katılımcı firmaların ihracat hedeflerine ulaşmasına büyük katkılar sağlayan fuar, Türkiye ve yakın coğrafyasının üretim ve tedarik üssü olarak yine ön planda olacak Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı – CNR Avrasya Asansör, 01-04 Aralık 2021 tarihleri arasında, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

 

Dünya asansör sektörünün en büyük iki fuarından biri olan CNR Avrasya Asansör Fuarı’nda, Türk asansör sektörü için şimdiye kadar düzenlenen en kapsamlı “Alım Heyetleri B2B Eşleştirme Program”larıdüzenlenecek. Alım heyeti programlarında, yüksek alım gücüne sahip çok sayıda yerli ve yabancı firma temsilcisi katılımcı firmalarla birebir iş görüşmesi gerçekleştirecek.