• 5. Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 1-4 Aralık 2021
Kalan Süre

Haberler

Türk asansör sanayi için güçlerini birleştirdiler

Fuarcılık sektörünün lider firması CNR Holding, Türk asansör sanayinin en büyük STK’ları TASİAD ve Türkiye ASFED ile bir araya geldi. CNR Avrasya Asansör Fuarı için buluşan CNR Holding, TASİAD ve Türkiye ASFED Yönetim Kurulu Üyeleri, asansör sanayinin geleceğini masaya yatırdı. 
 
Türk asansör sanayinin daha verimli üretim yapabilmesi, teknolojiyi yakından takip edebilmesi, uluslararası ticaret imkanlarının genişletilmesinin yanı sıra global rekabet gücünün ve marka değerinin artırabilmesi için yapılan toplantıda, sektörün en önemli firmaların temsilcileri de hazır bulundu. 
 
 
 
Oldukça verimli geçen toplantıda, Avrasya Asansör Fuarı için çok sayıda karar alındı. Toplantının en önemli konu başlığı ise fuara gelecek alım heyetleri oldu. CNR Holding’in özel yetiştirilmiş 45 kişilik data departmanın, fuara 5 binin üzerinde yabancı alıcı getirmek için aylardır yürüttüğü yoğun mesaisinin hız kesmeden devam edeceği açıklandı. 
 
Departmanın yurt dışındaki potansiyel alıcılar ile yaptığı ikili görüşmeler sonunda Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Bağımsız Devletler Topluluğunun da aralarında olduğu çok sayıda ülkeden 2500’ü aşkın profesyonel alıcıya online bilet satıldı. 
 
CNR Avrasya Asansör, AR-GE ve inovasyoa ağırlık vererek üretim kapasitelerini artıran ve bu sayede de birçok alanda Avrupa standartlarının üzerine çıkan Türk asansör sanayinin bu yıl İstanbul’daki tek ticaret platformu olacak.