• 6. Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 7-11 Eylül 2022
Kalan Süre

Haberler

Asansör sanayinin milli gücü İstanbul’da

Geleceğe güçlü ve emin adımlar için milli güç ve üretim gerekir. 2021 yılında, dünya ticaret şehri İstanbul’da düzenlenecek olan, Türk asansör sanayinin milli gücü Avrasya Asansör, Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile global ticaretin merkezi  İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.
 
 
Özellikle son yıllarda üretim teknolojisini oldukça geliştiren Türk asansör sanayi, başta Avrupa ve ABD olmak üzere Uzak Doğu, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerinin asansör, yedek parça ve teknik hizmet ihtiyaçlarını karşılayacak. Türkiye’nin dört bir yanından alım heyetlerine de ev sahipliği yapacak olan Avrasya Asansör Fuarı, bu yıl asansör sanayinin en önemli ticaret platformu olarak fark yaratacak.
 
Lider firmalarının prestij ürünlerini, yeni tasarımlarını ve hizmetlerini sergileyeceği fuar, Türk asansör sanayinin uluslararası bilinirlik ve marka değeri için de oldukça önemli. Avrasya Asansör - 5. Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı kurulduğu günden itibaren Türk ekonomi ve sanayisinin global ticarette söz sahibi olması için çalışan CNR Holding tarafından organize edilecek.