• 5. Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 21-24 Ekim 2020
Kalan Süre

İstanbul’un tek asansör fuarı Avrasya Asansör Fuarı


Kendi kulvarında Avrasya’nın en büyük fuarı olarak 5’inci kez kapılarını açmaya hazırlanan CNR Avrasya Asansör Fuarı, 21-24 Ekim 2020 tarihlerinde, İstanbul’un tek asansör fuarı olarak düzenlenecek.
 
İş görüşmelerin neredeyse tamamının ticarete dönüştüğü fuar, asansör sektörünün lider firmalarının teknolojik ürünlerini, yeni tasarımlarını ve hizmetlerini uluslararası alıcıların beğenisine sunacak. 
 
Türk asansör sanayinin en önemli firmalarının yer alacağı fuar, asansör sanayimizin dinamizmi, üretim yetenekleri ve yeniliklerinin sergileneceği en prestijli ticaret platformu olarak 2020 yılına damga vuracak. CNR Avrasya Asansör - Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, global ticaretin merkezi CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek. 
 
CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, ASFED (Asansör Sanayicileri Federasyonu) ve TASİAD (Tüm Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği) iş birliğinde, KOSGEB desteğinde gerçekleşecek.