• 5. Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 1-4 Eylül 2021
Kalan Süre

Haberler

Merih Asansör tüm yeniliklerini CNR Avrasya Asansör'e getirdi

Dünyanın sektör bazında en önemli fuarlarından biri olan CNR Avrasya Asansör Fuarı, 20-23 Mart 2019 tarihleri arasında, CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlendi. 25 bin metrekarelik sergi alanında düzenlenen fuara, aralarında Merih Asansör'ün de olduğu sektörün en önemli temsilcileri katılacak. Merih, fuar alanının 6. Holünde yer alan G08 standında ürünlerini sergiledi.
 
1977 yılında kurulan Merih Asansör, 40 yılı aşkın tecrübesi ile otomatik kapı, kabin ve komple asansör sistemleriyle sektöründe hizmet veriyor.
 
 
 
Kentlerin ve mekanların ihtiyaçlarını karşılamak için yeni teknolojiler ışığında sürekli gelişmeyi hedefleyen Merih Asansör, sektörün geleceğine büyük katkılar sağlıyor. TS EN 81-58 gerekliliklerine uygun, yangına karşı dayanıklı olarak ürettiği B-01 cam panel kat kapı modeli, Merih ürün yelpazesinde yerini alan en son yeniliklerden biri. Cam panelli kat kapısı tüm dayanıklılık özelliklerinin yanı sıra kalite ve estetiği de bir arada sunuyor.
 
Merih Asansör tarafından, ileri düzeyde potansiyel tahrip girişimlerine karşı dayanıklı olarak geliştirilen yeni ürünü B-01 Anti-Vandal ise kapı modeli, spor stadyumları, tren istasyonları, acil servis bölümleri ve sosyal konut alanları gibi tahribata açık alanlarda kullanılmak üzere geliştirildi.