• Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 20-23 Mart 2019
Kalan Süre

Haberler

Yeni pazarları hedefliyoruz!

“Yılmaz Asansör Bağlantı Elemanları, Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir. Firmamız asansör bağlantı elemanları sektöründe yılların getirdiği tecrübe ve birikimle kısa sürede söz sahibi olmayı başarmış ve dünyanın birçok ülkesine ihracat yapar duruma gelmiştir. Bunun yanında ülke içi satış ve kalite konusunda lider konuma yükselmiştir.
 
Müşterilerimize sunduğumuz ürün yelpazemiz içerisinde asansör ray konsolu, ağırlık konsolu, ray tırnağı, kare tırnak, montajlı makine şasesi, makine kasnak koruma sacı, döküm halat şişesi, makaralı bayrak laması, borulu çelik dübel, makine şasesi ve ağırlık şasesi gibi birçok kalemden oluşan asansör bağlantı elemanları yer almaktadır.
 
Avrasya Asansör Fuarı’na kendi üretimimiz olan ve tamamen montaj temelli ürünlerle katılıyoruz. Bu ürünler, asansör ray konsolu, ağırlık konsolu, ray tırnağı, kare tırnak, montajlı makine şasesi, makine kasnak koruma sacı, döküm halat şişesi, makaralı bayrak laması, borulu çelik dübel, ağırlık şasesi, ayarlı kuyu dibi tampon sehpası, ayarlı ağırlık konsolu, ayarlı makine kasnak koruma sacı ve ayarlı kuyu bölme gibi malzemelerdir. Firma olarak, kuyu çalışanlarının yaşamakta olduğu yasal zorunluluklar ile diğer sorunların imalat ayağını en iyi şekilde yönetmek ve buna paralel olarak üretim kalitesi ve Ar-Ge çalışmalarımızı şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da en iyi seviyeye getirmektir.
 
Firma olarak Avrasya Asansör Fuarı’ndan beklentimiz ise sektörde faaliyet göstermekte olan Türk ve yabancı meslektaşlarımızdan tanışamadıklarımızla tanışabilmek, tanıştığımız ve çalışmakta olduğumuz meslektaşlarımızla
bilgi alış verişinde bulunmak, sektöre üretim hizmeti veren diğer firmaların gösterdikleri gelişmeleri
takip ederek bilgilerine başvurmaktır. Ayrıca üretimini yapmakta olduğumuz ürünlerin satışı amaçlı
yeni pazarlar temin etmek diğer bir beklentimizdir.”
 
Katılımcı Firma Görüşü
YILMAZ BAĞLANTI
Şakir GÜRSES