• Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 20-23 Mart 2019
Kalan Süre

Haberler

Asansör Sanayinin Global Ticaret Merkezi!

Avrasya Asansör Fuarı , katılımcıların ve ziyaretçilerin fuardan maksimum seviyede faydalanması amaç edinmiş olup , Bu amaç doğrultusunda sektörün global gelişimine katkı sağlayacak unsurlar belirlenerek detaylı şekilde ele alınıp planlanmıştır. Bir önceki fuarda 48 Ülkeden 20.000 i aşkın ziyaretçiyi ağırlayan fuar ,  Bu planlama doğrultusunda 2016 yılında ulusal ve uluslararası pazardan 40.000 ziyaretçiyi sektörle buluşturmayı hedeflenmiştir.
 
Sektör profesyonelleri tarafından artan bir ilgi ile takip edilen, yöneticisinden çalışanına, üreticisinden tedarikçisine tüm paydaşları bir araya getiren Avrasya Asansör Fuarı, sektör içi güçlü bir iletişim kurulmasını sağlayacaktır.
 
Tüm hedef Ülkelere 3 saat uçuş mesafesinde olan , Uluslararası Atatürk Havaalanına yürüme mesafesinde bulunan , Çevre Yolu , E-5 ve Sahil yolundan kolay ulaşılabilen , Deniz otobüsü , Metro ve Metrobüs ile fuar alanı kapısına gelinebilen , Şehir merkezine yakınlık ve çevredeki sınırsız konaklama ve ağırlama imkanları olan CNR Expo da düzenlenmesi de Uluslararası etkinliğin artmasında kolaylık sağlıyor.