• Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 20-23 Mart 2019
Kalan Süre

Haberler

CE Mühendislik de Avrasya Asansör Fuarı’nda

Bu yıl 22-25 Mart 2017 tarihleri arasında 3.sü düzenlenecek olan Uluslararası Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık, ASFED (Asansör Sanayicileri Federasyonu) ve TASİAD (Tüm Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği) tarafından CNR EXPO Yeşilköy’de organize ediliyor. Fuar KOSGEB’in desteğiyle gerçekleştiriliyor.  
 
CNR Expo CE Mühendislik gibi Türkiye’nin en önemli asansör firmalarının katılım göstereceği fuar hem organizasyon, hem de katılımcı ve ziyaretçi potansiyeli açısından her yıl önemli artışlar gösteriyor. “Avrasya Asansör Fuarı’nın, sektörün lider firmalarına yeni ürün, teknoloji, ekipman ve çözümlerini bir arada sergileyebilme fırsatı sağlayıp, müşteriler ile daha yakın ilişkiler kurabilme konusunda ortam oluşturduğunu” dile getiren CE Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Cem Bozdağ; fuarın sektörün beklenti ve ihtiyaçlarını iyi gözlemleyen, kalite çizgisini değiştirmeden kendini zaman içerisinde yenileyen, hem bireysel anlamda takipçilerine, hem de sektörel anlamda firmalara değer katan bir fuar organizasyonu olduğunu her fırsatta dile getiriyor.  
 
Cem Bozdağ Avrasya Asansör Fuarı hakkında; “fuar sayesinde sektörde var olan ilişkilerimizi tazelemeyi, kendimizi ifade etme ve tanışma imkanı bulamadığımız çevrelerle iletişim ortamı bulmayı arzu ediyoruz. Bu nedenle doğru ziyaretçi profili ve hedef kitlenin fuara teşvik edilmesinin oldukça önemli olduğu kanısındayız. Bu kriterlerle gerçekleşecek bir fuar sonrası, var olan ilişkilerin güçlenmesi ve yeni diyalogların gelişmesi kendiliğinden gelen bir sonuç olacaktır. Avrasya Asansör Fuarı ile bu beklentimiz ve temennilerimizi karşılayacağımıza inancım tam.  
 
Asansör sektöründe saygın bir yere sahip olan Has Asansör, otomatik kapıda yaptığı inovasyonla bir kez daha farkını ortaya çıkardı. AR-GE merkezinin başarılı çalışmaları sonucu ortaya çıkan otomatik kapıda yön sorunu ortadan kaldırılmış oldu. Üretilen yeni kapılarda montaj kolaylığı da göz önünde bulunduruldu. Yeni kapılarda kaynak kullanılmaması, mukavemetinin yüksek olması, ekstra ayarlar gerektirmemesi ve stok kolaylığı yeni ürünümüzün sayılabilecek bazı özellikleri arasında yer almaktadır.  CNR Expo 
 
Dünyada gelişen yeni teknolojilerle birlikte, Türk asansör sektörü de büyük bir değişim sürecine girmiş ve dünya ticaretinde önemli pazar payına ulaşmış bulunmaktadır. Günümüzde artan konut ihtiyacı ve buna istinaden yürütülen konut yapımı, asansör imalatını da hızlandırmıştır. Son yıllarda kentsel dönüşüm projelerinin de hayata geçirilmesi ile birlikte, sektörde önemli gelişmeler yaşanmaktadır.” dedi.