• Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 20-23 Mart 2019
Kalan Süre

Haberler

Türkiye’nin önde gelen asansör firmalarından BMG Lift Components Avrasya Asansör Fuarı’nı tercih etti

Son yıllarda üretim teknolojisini geliştirerek yatırımlarına hız kazandıran Türk asansör sanayi, Avrasya’nın en büyük ve modern salonlarına sahip, ulaşımı en kolay fuar merkezi CNR Expo’nun düzenlediği Avrasya Asansör Fuarı’nda buluşuyor.
 
Hayata geçirdiği fuar organizasyonları ile katılımcı firmaların ihracat oranlarının artırılmasında büyük pay sahibi olan CNR Expo, birçok ülke başkentine 3 saatlik uçuş mesafesinde. Avrasya Asansör Fuarı’nın; Uluslararası Atatürk Havaalanı’na yürüme mesafesinde bulunan, tüm kara yollarından ulaşımı kolay olan, deniz otobüsü, Metro ve Metrobüs ile fuar alanı kapısına gelinebilen, bulunduğu lokasyon gereği çevredeki konaklama ve ağırlama imkanları sınırsız olan CNR Expo’da düzenlenmesi de uluslararası ilginin ve katılımın artmasında önemli rol oynuyor.  
 
Bu yıl 3.cüsü düzenlenecek olan Uluslararası Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, 22 – 25 Mart 2017 tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de kapılarını açacak. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık, ASFED (Asansör Sanayicileri Federasyonu) ve TASİAD (Tüm Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği) tarafından organize ediliyor. KOSGEB’in desteğiyle gerçekleştirilen Avrasya Asansör Fuarı’nı, BMG Lift Components gibi, Türkiye’nin önde gelen asansör firmaları katılım gösteriyor.  
 
Üretim yeteneklerimizi sergilemek için Avrasya Asansör Fuarı’nı tercih ettik
 
Temelleri 1978 yılında atılan, o günden bugüne Türk asansör sektörünün birçok ilkini de gerçekleştiren EROK; sektöre BMG Lift Components markası ile hizmet veriyor. Otomatik kapı sektöründe yüksek kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile dünya standartlarında üretim yapan firma, ürünlerini %100 yerli üretim olarak tüketicinin beğenisine sunuyor.  
 
CNR Expo BMG Lift Components Genel Müdür Yardımcısı Kerim Gökay KARSLI “Bu sene özellikle yerli üreticilerin ön plana taşındığı, düzenlendiği ilk yıldan itibaren üreten Türkiye’nin vizyonu olan, sektörün menfaatlerini gözeten ve katılımcılarını yabancı markaların altında ezdirmeyen Avrasya Asansör Fuarı’na katılmaya karar verdik. CNR Holding’in alanlarında uzman pazarlama ve tanıtım ekibi sayesinde Avrasya Asansör Fuarı katılımcılarının ticaret hacimlerini oldukça artıracaklarına inanıyorum. Biz firma olarak profesyonel ziyaretçilere, her türlü projelerinde, güvenle ve gururla yerli malı asansör ve ekipmanları kullanabileceklerini göstermek için orada olacağız.” dedi.