• Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 20-23 Mart 2019
Kalan Süre

Haberler

Sektörün son yeniliklerini yakından takip eden Cersan Asansör de CNR EXPO’da

Türk asansör ve yürüyen merdiven sanayinin Avrasya’daki en büyük fuarlarından olan Avrasya Asansör Fuarı, 22 – 25 Mart 2017 tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de kapılarını açacak. Bu yıl 3.cüsü düzenlenecek olan Uluslararası Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık, ASFED (Asansör Sanayicileri Federasyonu) ve TASİAD (Tüm Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği) tarafından CNR EXPO Yeşilköy’de organize ediliyor. Fuar KOSGEB’in desteğiyle gerçekleştiriliyor. 
 
Asansör sektöründe dünya yeniliklerini takip ederek üretim tesisini ve hizmet kalitesini en iyi şekilde güncelleyen Cersan Asansör Yönetim Kurulu Başkanı Erdinç Yılmaz, deneyimlerini Avrasya Asansör Fuarı’nda, fuar katılımcılarıyla paylaşacak. Özel çözüm asansör sistemleri ile kolay montaj uygulamalarını içeren bu paylaşımlar Türk asansör sanayine farklı bir bakış açısı kazandıracak.  
 
 
CNR Expo Avrasya Asansör Fuarı’nın, yerli üreticiler ve montajcılar için yeni fırsatlar sunan, yurt içi ve yurt dışı pazarda kendilerini en iyi şeklide ifade edebildikleri bir organizasyon olduğunu dile getiren Erdinç Yılmaz; “Avrasya Asansör Fuarı; yerli firmalarımızın global firmalar ile rekabetini güçlendiren ve iç pazardaki montaj payını artıran bir fuar organizasyonudur. Her geçen sene katılımcı ve ziyaretçi sayısını artırarak farklı pazarlara açılmamızı sağlayan bu organizasyonun daha da büyüyeceğinden eminim. Yerli firmaların güçlenmesi için zemin oluşturan Avrasya Asansör Fuarı’nı hayat geçiren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederim.  
 
 
Türk asansör sektörü Çin Halk Cumhuriyetinden sonra en fazla asansör parçası üreten ülke konumundadır. Üreticilerimiz dünya standartlarında üretim yapmakta ve montaj firmalarının global firmalar ile hem iç, hem de dış pazarda rekabet edebilmelerini sağlamaktadır. Yerli asansör sanayi, pazar payını yabancı firmalara kaptırmamış, onlarla rekabet edebilme gücüne ulaşmıştır. Fuarın bize verdiği güçle yerli firmalarımızın iş birliğine girerek bu mücadeleyi sürdürüp, iç ve dış piyasada söz sahibi olmasını diliyoruz.” dedi.