• Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 20-23 Mart 2019
Kalan Süre

Haberler

RPM Elektronik yeni ürünü kat ve kabin butonlarını ilk kez Avrasya Asansör Fuarı’nda sergileyecek

Kendi kulvarında Avrasya’nın en büyük fuarlarından olan Avrasya Asansör Fuarı, 22 – 25 Mart 2017 tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de 3.cü kez kapılarını açacak.  
 
Avrasya Asansör Fuarı, her geçen gün kendini yenileyen, yatırımlarına hız kazandıran sektörlerden Türk asansör sanayinin en büyük ihracat merkezi olma özelliği ile öne çıkıyor. CNR Expo tarafından düzenlenen Avrasya Asansör Fuarı katılımcı firmalarından RPM Elektronik yönetim kurulu başkanı Saffet Babadağ, fuarın uluslararası imkanlarından en iyi şekilde faydalanan katılımcılardan birisi oldu. Avrasya Asansör Fuarı’nın şehirlerarası ve şehir içi ulaşımının kolay olması, Atatürk Hava Limanı’na, Deniz Otobüsü, Metro ve Metrobüs’e yakın olması, tüm karayollarından rahat ulaşım sağlanmasının katılımcı ve ziyaretçiler için oldukça kolaylık olduğunu söyleyen Babadağ; “Avrasya Asansör Fuarı’ndan en büyük beklentimiz, çizgisini bozmadan ilerlemesidir. Bu sıkıntı başka birçok fuar organizasyonunda yaşanıyor. Avrasya Asansör Fuarı’nın başarılı bir organizasyon olması bu anlamda beklentilerimizi boşa çıkarmadı.  
 
 
CNR Expo Firmamız kuruluşundan beri asansör kumanda pano üretimi ve teknik servis hizmeti veriyor. Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile sektörde hazır tesisatlı, soketli sistemler kullanılmaya başlandı ve giderek bu yöndeki talep artıyor. Halihazırda tesisat soket sistemli bir ürünün kumada pano, kat ve kabin kasetleri ve tesisat aksamı ile bütün bir halde olması gerekmektedir. Bayisi olduğumuz Arkel firmasının üretmiş olduğu Arcode sistem tam da bu amaca yönelik bir ürün. Bunun yanı sıra 2016 yılından itibaren kendi tasarımımız olan kat ve kabin butonlarımızı da üretmeye başladık. Piyasaya yeni sunduğumuz bu ürünümüzü Avrasya Asansör Fuarı’nda sergileyip ziyaretçi ve katılımcıların beğenisine sunacağız” dedi.  
 
 
22 – 25 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek 3. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık, ASFED (Asansör Sanayicileri Federasyonu) ve TASİAD (Tüm Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği) tarafından CNR EXPO Yeşilköy’de organize edilen fuar KOSGEB’in desteğiyle gerçekleştiriliyor.