• Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 20-23 Mart 2019
Kalan Süre

Haberler

CNR Expo Asansör Sektörünün Taleplerini Karşılayabilmek İçin Ek Salon Açtı

CNR Expo, Avrasya Asansör Fuar katılımcılarının yoğun taleplerini karşılayabilmek için 25 Bin metrekarelik salonlarına ilaveten 10 Bin metrekarelik yeni salonunu da sektörün hizmetine soktu.  
 
CNR Expo Kendi kulvarında Avrasya’nın en büyük fuarlarından olan Avrasya Asansör Fuarı, her geçen gün kendini yenileyen, yatırımlarına hız kazandıran sektörlerden olan asansör sanayinin en büyük ihracat merkezi olma özelliği ile öne çıkıyor. CNR Expo, Avrasya Asansör Fuarı’na duyulan ulusal ve uluslararası ilginin artması, hizmete sunduğu 5,6 ve 7 numaralı salonların kısa sürede dolması nedeni ile 10 bin metrekarelik yeni salonunu da fuara katılmak isteyen firmalar için hizmete açtı.  
 
Büyüyen inşaat sektörüne paralel olarak, AR-GE ve inovasyona ağırlık veren, üretim teknolojisini geliştirerek yatırımlarına hız kazandıran asansör sanayi, 22 – 25 Mart 2017 tarihlerinde düzenlenecek 3. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı’nda buluşuyor. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık, ASFED (Asansör Sanayicileri Federasyonu) ve TASİAD (Tüm Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği) tarafından CNR EXPO Yeşilköy’de organize edilen fuar KOSGEB’in desteğiyle gerçekleştiriliyor.  CNR Expo 
 
Aralarında Fenac Mühendislik, SRL Asansör ve Asbuton Asansör’ün de bulunduğu, asansör sektörünün ileri gelen firmalarının katılacağı, 3. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı, dört gün boyunca asansör sanayinin önemli katılımcı firmalarını ve profesyonel alım heyetlerini ağırlayacak.