• 5. Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 1-4 Eylül 2021
Kalan Süre

Haberler

Asansör Sanayinin global ticaret merkezi CNR Expo

Son yıllarda AR-GE ve inovasyona ağırlık veren, üretim teknolojisini geliştirerek yatırımlarına hız kazandıran asansör sanayi, Avrasya’nın en büyük ve modern salonlarına sahip, ulaşımı en kolay fuar merkezi CNR Expo’nun düzenlediği Avrasya Asansör Fuarı’nda buluşuyor.  
 
CNR Expo Hayata geçirdiği fuar organizasyonları ile katılımcı firmaların ihracat oranlarının artırılmasında büyük pay sahibi olan CNR Expo, birçok ülke başkentine 3 saatlik uçuş mesafesinde. Avrasya Asansör Fuarı’nın; Uluslararası Atatürk Havaalanı’na yürüme mesafesinde bulunan, tüm kara yollarından ulaşımı kolay olan, deniz otobüsü, metro ve Metrobüs ile fuar alanı kapısına gelinebilen, bulunduğu lokasyon gereği çevredeki konaklama ve ağırlama imkanları sınırsız olan CNR Expo’da düzenlenmesi de uluslararası ilginin ve katılımın artmasında önemli rol oynuyor.  
 
Asansör sektörünün daha geniş kitlelerle buluşması, bölgesel ticaretini ve ihracat hacmini artırması için düzenlenen Avrasya Asansör Fuarı, 20-23 Mart 2019 tarihinde CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek.