• 5. Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı
  • 1-4 Eylül 2021
Kalan Süre

Haberler

Asansör sektörünün pazar payı büyüyor

Türk asansör firmaları dünyada gelişen yeni teknolojilere ayak uydurarak, dünya ticaretinde hatırı sayılır bir pazar payına ulaştı.
Türkiye’de hız kesmeden faaliyet gösteren sektörlerden birisi olan inşaat; kendisiyle bağlantılı 200’den fazla sektörle birlikte ülke ekonomisine önemli katkı sağlıyor. İnşaat alanında yakalanan ivme asansör sektörünün bütün dallarında da gelişmeyi hızlandırdı. Özellikle “Kentsel Dönüşüm” projeleri, sektörün önemli ölçüde gelişmesine katkı sağladı. Türk asansör firmaları dünyada gelişen yeni teknolojilere ayak uydurarak, dünya ticaretinde hatırı sayılır bir pazar payına ulaştı.  
 
 
İnşaat alanının olmazsa olmazlarından olan asansör sanayi, 20– 23 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan 4. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı’nda CNR EXPO Yeşilköy’de buluşuyor. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık, ASFED (Asansör Sanayicileri Federasyonu) ve TASİAD (Tüm Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği) tarafından organize edilen fuar KOSGEB’in desteğiyle gerçekleştiriliyor.